250x250.png

KALENDÁŘE, KARTY... / Podrobné informace

Kalendáře digitálně tiskneme na moderní  laserové tiskárně KonicaMinolta bizhub c360. V závislosti na použitém médiu je výstup více či méně odolný vůči povětrnostním a klimatickým podmínkám. Barevná stálost v interiéru je 2-5 let, pokud je potištěný materiál vystaven přímému slunečnímu záření, lze očekávat blednutí barev již po 3 měsících, v takovém případě doporučujeme ochranu matriálu UV laminaci. Potisknout lze celou škálu materiálu od papíru až po průhledné folie vhodné pro laserové tiskárny. Velikost potisknutelné plochy je max. 310 cm a maximální délka 15 m. Standardní výstup je pak formát A4 nebo A3. Lze tisknout plnobarevně nebo pouze černou. Můžeme Vám také doporučit techniku fotorealistického tisku. Tento tisk je určen zejména pro fotografy a zákazníky, kteří si chtějí vytisknout své fotografie v té nejlepší kvalitě a ve formátu limitovaném šířkou 1118 mm a délkou 18 m ! Tisk realizujeme na tiskárně Canon iPF 8100, který využívá 12-ti barevný pigmentový inkoust systému LUCIA. Udávaná barevná stálost výtisku v interiéru je více než 100 let. Barevná věrnost je dokonalá, kvalita excelentní, prostě tisk pro opravdové znalce. Potisknout lze různé fotopapíry o gramáží až 500g/m2, imitace malířského plátna (tzb. canvas), folie a další materiály. Tloušťka materiálu nesmí přesáhnout 1,5 mm. Dle Vašého přání Vám kalendář sešijeme, máme na vyběr z různých druhů kroužkových vazeb a vazeb lepených. Proto neváhejte přijít k nám Ve všem Vám rádí pomůžeme.

Požadavkyna tiskový dokument:

  • Tiskové soubory musí být v barevném modelu CMYK.
  • Pokud se jedná o vícestránkový soubor, pak stránky musí být vysazeny jednotlivě a řazeny za sebou nebo zalomeny k tisku na požadovaný formát.
  • V případě tisku na spád musí tiskový dokument obsahovat tiskové značky s přesahem na ořez min. 3 mm.
  • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.
  • Jako součást objednávky uvádějte prosím požadavky na dokončovací práce, případně povrchovou úpravu.
  • Tiskové soubory nám prosím zasílejte výhradně ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit, s přípravou tiskového dokumentu Vám radí pomůžeme.

 

 

 NjJlMT