250x250.png

PF, PŘÁNÍ, OZNAMENÍ / Podrobné informace

PF, POZVÁNKY K NAROZENINÁM, NA OSLAVY, SVATEBNÍ OZNAMÉNÍ, KATRIČKY NA STŮL ATD... - Vyrabíme na formát 9cm x 21cm ale i na jiné formáty (13x13 cm, 5x9 cm atd...). Digitálně tiskneme na moderní laserové tiskárně KonicaMinolta bizhub c360. V závislosti na použitém médiu je výstup více či méně odolný vůči povětrnostním a klimatickým podmínkám. Barevná stálost v interiéru je 2-5 let, pokud je potištěný materiál vystaven přímému slunečnímu záření, lze očekávat blednutí barev již po 3 měsících, v takovém případě doporučujeme ochranu matriálu UV laminaci. Potisknout lze celou škálu materiálu od papíru až po průhledné folie vhodné pro laserové tiskárny. Velikost potisknutelné plochy je max. 310 cm a maximální délka 15 m. Standardní výstup je pak formát A4 nebo A3. Lze tisknout plnobarevně nebo pouze černou. Takto potisknutý produktrafika bude vypadat báječně. V případě, že  máte svůj tiskovy dokumet níže jsou uvedeny požadavky, pokud byste potřebovali tiskový dokument připravit u Nás, naši špičkoví grafici udělaji vše pro Vaši spokojenost. Přijďte k nám, budete zaručeně spokojeni.

Požadavky na tiskový dokument:

  • Tiskové soubory musí být v barevném modelu CMYK.
  • Pokud se jedná o vícestránkový soubor, pak stránky musí být vysazeny jednotlivě a řazeny za sebou nebo zalomeny k tisku na požadovaný formát.
  • V případě tisku na spád musí tiskový dokument obsahovat tiskové značky s přesahem na ořez min. 3 mm.
  • Písmo by mělo být převedeno na křivky.
  • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.
  • Jako součást objednávky uvádějte prosím požadavky na dokončovací práce, případně povrchovou úpravu.
  • Tiskové soubory nám prosím zasílejte výhradně ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit, s přípravou tiskového dokumentu Vám radí pomůžeme.

 

 

 


N2RiNTRk