250x250.png

» Pro architekty a navrháře

SLUŽBY PRO ARCHITEKTY A NÁVRHÁŘE SLUŽBY PRO ARCHITEKTY A NÁVRHÁŘE

Pro architektonická studia, architekty, návrháře, designéry a všechny, kteří pracují s výkresy, projektují v CADu a své práce, projektovou dokumentaci, výkresy a šablony potřebuji přenést na papír, nabízíme speciální služby a zvýhodněné ceny.

Špičková LED tiskárna Xerox 6204 je přímo určená k tisku výše zmíněných dokumentů. Rychlost tisku 2 metry za minutu a dokonalé vykreslení těch nejmenších  detailů spolehlivě splní Vaše očekávání. Maximální potisknutelná šířka papíru je 915 mm a délka až 15 metrů.

http://www.studiofrog.cz/studiofrog/eshop/23-1-PROJEKTY-NAKRESY/41-2-CENY

Pošlete nám tiskový soubor (nejlépe ve formátu PDF) a my Vám na ukázku vytiskneme až 2m2 výkresů zdarma.

Pro stálé zákazníky máme připravené další doplňkové služby jako např.:

Doručení hotových výtisků na požadované místo (v okruhu 20 km od Havířova). Stačí, když nám pošlete tiskové soubory s požadavkem a termínem doručení a dále se už nemusíte o nic starat. Vše dodáme v perfektní kvalitě, na požadované místo a v určenou dobu. Na větší vzdálenost zajistíme dopravu prostřednictvím České pošty nebo přepravní službou.

Tisk dokumentace mimo pracovní dny. Známe to, když termíny "hoří", proto Vám vytiskneme vaše výkresy i mimo pracovní dny. Pokud si předem objednáte tisk na sobotu nebo neděli, nemusíte se obávat, že by Vaše projekty nebyly včas připraveny. Vše zajistíme a budete li chtít, hotové výtisky i dovezeme.

Otevřený účet. Pokud potřebujete průběžně tisknout, otevřeme Vám účet, jednou za 14 dnů nebo jednou za měsíc vystavíme hromadnou fakturu za čerpané služby. Nemusíte se starat o hotovost, nosit u sebe peníze a shromažďovat účtenky.

Uděláme vše pro to, abychom Vám ušetřili čas a peníze, vyzkoušejte naše služby a budete překvapení.

ZGI4ZWUzNj