250x250.png

PLAKÁTY / Podrobné informace

Černě potištěné fluorescentní plakáty jsou oblíbeným krátkodobým reklamním prostředkem. Tiskneme na tiskárně pro černý velkoplošný tisk Xerox 6204 na papíry v rolích max. šířka 914cm délka 1m -  bíle, žluté a FLUORESCENTNÍ - oranžová a žlutá. Plakáty jsou odolné vůči vodě a při krátkodobém použití (cca 2-3 měsíce) dokonale odolávají také slunečnímu záření. Výroba těchto plakátu je levná a to už od jednoho ks ! Plakáty vytiskneme téměř na počkání, pokud máte hotovou grafickou předlohu, pak tisk 50 ks velikosti A1, trvá jen 15 minut.

 

Barevné plakátý Vám nabizíme v velikostech: A3, A2, A1, A0,

B3 (480x340), B2 (680x480), B1 (680x980), B0 (1000x1400)

dále i nadstandartní formát XXL (1090x1530) !

Nabízíme Vám různé gramáže papírů od 100g, 130g, 170g i s laminací,

250g s laminací, 350g matná s mat., lam. 1/1 některé i pkryte UV lakem.

Lze objednávát takto : 5, 10, 25, 50,75, 100, 200, 300,1000, 1500, 2000, 2500 ks

V nabídce máme také plakáty s  možností offsetového, velmi ekonomického tisku.

V kategorii černobílých velkoformátových zařízení získal multifunkční stroj Xerox 6204 ocenění "BERTLs BEST". Pozitivní hodnocení získal zejména za výjimečnou kvalitu tisku ve všech režimech, s použitím režimu "Photo" poskytuje vynikající detaily ostrých čar a textů.

Rychlost tisku 3,5 metru za minutu
Rozlišení 600 x 600 dpi
Čas pro první kopii 25 sekund
Stupně šedé 256 stupňů, skutečná interpretace odstínů
Průchodnost 4 D-formáty (A1) tisku za minutu
Minimální velikost výstupu 29.7 cm (šíře)
Maximalní velikost výstupu 91.4 cm (šíře), 15 m (délka)

Digitálně tiskneme na moderní  laserové tiskárně KonicaMinolta bizhub c360. V závislosti na použitém médiu je výstup více či méně odolný vůči povětrnostním a klimatickým podmínkám. Barevná stálost v interiéru je 2-5 let, pokud je potištěný materiál vystaven přímému slunečnímu záření, lze očekávat blednutí barev již po 3 měsících, v takovém případě doporučujeme ochranu matriálu UV laminaci. Potisknout lze celou škálu materiálu od papíru až po průhledné folie vhodné pro laserové tiskárny. Velikost potisknutelné plochy je max. 310 cm a maximální délka 15 m. Standardní výstup je pak formát A4 nebo A3. Lze tisknout plnobarevně nebo pouze černou.

Požadavky na tiskový dokument pro černobílý velkoformátový a laserový tisk:

 • Tiskové soubory musí být v barevném modelu CMYK.
 • Pokud se jedná o vícestránkový soubor, pak stránky musí být vysazeny jednotlivě a řazeny za sebou nebo zalomeny k tisku na požadovaný formát.
 • V případě tisku na spád musí tiskový dokument obsahovat tiskové značky s přesahem na ořez min. 3 mm.
 • Písmo by mělo být převedeno na křivky.
 • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.
 • Jako součást objednávky uvádějte prosím požadavky na dokončovací práce, případně povrchovou úpravu.
 • Tiskové soubory nám prosím zasílejte výhradně ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit, s přípravou tiskového dokumentu Vám radí pomůžeme.

Offsetová technologie je určená zejména pro velké objemy tisku (tzv. velkonákladový tisk). Ovšem v posledních letech došlo k výraznému snížení cen offsetového otisku a také objemů jednorázových zakázek. To co dříve bylo nemyslitelné je dnes skutečnosti a běžně se tiskne z jedné předlohy např. jen 500 ks barevných letáků A4. Cena v tomto případě je na hranici ceny laserového tisku ovšem kvalita offsetového tisku je podstatně vyšší. Skutečně výhodnou cenu získáte teprve po překročení 1000 ks A4 (nebo odpovídajícího množství jiného formátu) a samozřejmě čím více výtisků tím je kusová cena nižší. S volbou si však nemusíte lámat hlavu, my Vám vždy doporučíme tu nejvýhodnější formu výroby požadovaných tiskových materiálů a nabídneme tu nejlepší možnou cenu. Ceník níže je velice jednoduchý a skutečně obsahuje jen náznak pohybu cen v závislosti na množství a kvalitě materiálu.

Požadavky natiskový dokument:

 • Tiskové dokumenty pro offsetový tisk by měly být připraveny v profesionálním sazbovém programu, v každém případě výstup musí splňovat veškeré podmínky offsetového tisku, aby byla dodržená barevná věrnost a nedošlo k rozkladu písma apod.
 • Tiskové soubory musí být v barevném modelu CMYK.
 • Pokud se jedná o vícestránkový soubor, pak stránky musí být vysazeny jednotlivě a řazeny za sebou.
 • Tiskový dokument musí obsahovat tiskové značky s přesahem na ořez min. 3 mm.
 • Písmo by mělo být převedeno na křivky.
 • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.
 • Jako součást objednávky uvádějte prosím požadavky na dokončovací práce, případně povrchovou úpravu.
 • Tiskové soubory nám prosím zasílejte výhradně ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit, s přípravou tiskového dokumentu Vám radí pomůžeme.

U plakátů, keré budou sloužit k dlouhodobé působností v exteriérů je dobré zvolit si LAMINACI:

Laminace za tepla - U fólií pro laminování za tepla není třeba uvolňovat žádnou podkladovou vrstvu. Lepidlo je aktivováno teplem a aplikováno tlakem, který zajišťuje hladkou a rovnou povrchovou úpravu. Laminování za tepla není vhodné pro typické aplikace na reklamní tabule, protože vysoké teploty rozpouštějí nebo roztahují vinyl a způsobují, že inkoust začne bublat nebo „vylučovat plyn.“ Laminování za tepla je ideální pro plakáty tištěné sítotiskem či offsetem, letáky, mapy, široké fotografie a další. Laminátory s vyhřívanými válci při aplikaci laminovací fólie zahřívají oba válce na teploty přes 100 °C.

Laminace za studenaPři suché laminaci se používá samolepící fólie, která se na potištěný papír lepí tlakem pracovního válce laminátoru. Laminátory bývají jak elektrické, tak "ruční", kdy se laminovací fólie nanáší otáčením kliky. Suchá cesta umožňuje jak jednostrannou, tak oboustrannou laminaci, je však výrazně pomalejší než mokrá laminace. Jsou idelání pro předměty, jako jsou vinylové nebo solventní tisky, a jsou kompatibilní s téměř všemi tiskovými médii. Díky nízké rychlosti a vyšší ceně se tento způsob laminace používá při konečné úpravě digitálních tisků (laserových i inkoustových).

LAMINACE jsou matné i lesklé.


 

 NjliMjk5