250x250.png

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÉ LÍSTKY / Podrobné informace

Jídelní lístek musí být dobře přehledný, čitelný a svou grafickou úpravou být propojeny z vzhledem interiéru a celkovým zaměřením restaurace, podniku, baru… V naší nabídce jsou nejrůznější druhy jídelních a nápojových lístků např. jednolisté jídelní lístky, vázané, skládané, lepené, spojena vazbou atd. Máme také velikou škálu papíru pro výrobu což je pro naše klienty přínosem. Také Vám můžeme nabídnout celý lístek zalaminovat a nebo jen přední a zadní stranu pro ochranu před klimatickými podmínkami a mechanickým poškozením. Poskytneme Vám i jiné dokončovací práce jako je:

Ořez - Tiskoviny ořízneme na čistý formát, standardní i nestandardní - v ceně.

Bigování – vytlačení žlábku do papíru rovným tupým nožem (po celé délce najednou). Používá se především u papírů vyšších gramáží, aby je bylo možné lépe přehýbat. Šířku žlábku je možné měnit, aby vznikl nápadnější a širší nebo méně nápadný a užší ohyb. Je možné ji použít také jako dekorační prvek. Může se provádět samostatně nebo jako součást výseku. (nelze použít u zalaminovaných jid. a nap. lístků).

Formátování - upravování rozměrů, tvaru, formátu - v ceně.

Vazba V1 - Vazba kovovými sponkami uprostřed dvojlistu a s následným přeložením. Použitelná až pro 108 stránkové jídelní a napojové lístky, tedy 27 dvojlistů (platí pro kancelářský papír 80 g/m?). Pokud požadujete tuto vazbu, nemusíte vyrovnávat stránky na dvojlistech. To zajistíme sami pomocí šikovného programu.

Vazba V2 - Vazba lístku tavným lepidlem naneseným na hřbet bloku vnitřních listů a vlepením do obálky ze silnějšího papíru. Použitelná pro tloušťku hřbetu od 3 do 35 mm. Obálku je možné zušlechtit laminací.

Kroužková vazba - je vazba dokumentů plastovým hřbetem. Vhodná je pro vazbu prezentací, ceníků, scénářů, návodů, příruček, apod.Kroužkovou vazbu lze aplikovat pro svázání 2 až 450 listů běžného papíru (80 g).Výhoda kroužkové vazby je možnost pozdějšího vkládání, či výměny listů.


 

 

 YWE1YTFj