250x250.png

» Pedtisková příprava

PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA   PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA   PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Každý úkon spojený s tiskem předchází předtisková příprava, to znamená, že grafický návrh musí být připraven tak, aby jej tiskárny vytiskly korektně, ve správných barvách a ve správném rozměru. Největší důraz na kvalitní tiskový dokument je kladen zejména při offsetovém tisku. Nicméně tiskové dokumenty je nutno připravit pro každý druh tisku a dokonce i pro řezanou grafiku. Specifikaci požadavků na tiskový dokument uvádíme u jednotlivých tiskových úkonu v NABÍDCE SLUŽEB.

Pokud máte tiskový dokument nebo pokud si jej dokážete samostatně připravit, můžete nám jej poslat nebo přinést na kterémkoliv médiu a my Vám vyrobíme požadované tiskoviny. Pokud si nejste jistí, za li se jedná o tiskový dokument nebo jestli materiály, které máte splňují požadavky pro daný tisk, pošlete nám je a my je zdarma posoudíme a v případě potřeby navrhneme vhodný postup.

Pokud chcete abychom Vám připravili tiskový dokument nebo kompletní grafiku, sdělte nám své požadavky a my vyhotovíme cenovou nabídku a připravíme grafický návrh, ten Vám samozřejmě předložíme k posouzení a případným korekturám. Jakmile nám odsouhlasíte definitivní tiskovou verzi, předáme soubor do tisku. Budete li chtít, vyhotovíme Vám tzv. nátisk, což je vlastně ukázkový produkt, který by se měl jen minimálně lišit od produktu finálního. Nátisky se připravuje zejména v případech, kdy finální produkt je realizován offsetovým tiskem. Pokud potřebujete vyhotovit kreativní grafický návrh, navrhnout logo, vizitku nebo např. zpracovat kompletní grafiku firemní identity, pak jsou Vám k dispozici služby našich špičkových externích grafiků, kteří Vám zajisté mají co nabídnout. Vice informací o nich a jejich pracích najdete ZDE.

Cena veškerých grafických prací je jednotná a činí 250 Kč/hodinu bez DPH, přičemž se započítává první hodina a následně každá načatá půlhodina. Posouzení a kontrola Vámi dodaných tiskových dokumentů je zdarma, drobné úpravy, nepřesahující v rámci jedné zakázky 15 minut, jsou zdarma.

K odsouhlasení posíláme tiskové soubory ve formátu PDF. Za obsah tiskových dokumentů a jejích správnost neneseme odpovědnost. Ručíme pouze za korektní vytištění odsouhlasených tiskových souborů.

 

NTk3ZDEz