250x250.png

NÁVODY, MANUÁLY / Podrobné informace

Návody, Manuály - Černobílý ekonomický tisk realizujeme na rotační tiskárně DUPLO DP-43S, japonské výroby. Ekonomický tisk je plnohodnotný černobílý tisk, který najde využití při výrobě malých nákladů (od 100-1000 ks) ceníků, návodů, formulářů, knih, tabulek, brožur, apod. Rozlišení tisku je 600 x 600 dpi, maximální formát A3, ceny začínají na hodnotě 0,39 Kč za jednostranně potištěný list A4 (vč. papíru a DPH). Rychlost tisku je 120 listů A4 za minutu, a vzhledem k technologii je minimální efektivní počet výtisků z jedné předlohy 100 ks. Při nižších nákladech Vám vaše dokumenty vytiskneme na digitální laserové tiskárně, pří nákladech přesahujících 1000 ks je vytiskneme offsetovou technologií.

Tato technologie je vhodná pro :

Černobílý tisk tabulek a formulářů, černobílý tisk ceníků, návodů a manuálů, černobílý tisk malé knižní produkce, černobílý tisk letáků a novin v malém nákladu (do cca 1000 ks), černobílý tisk výročních zpráv (lze doplnit o barevné stránky vytištěné na laserové tiskárně).

Požadavky na tiskový dokument:

  • Tiskové soubory musí být v barevném modelu CMYK.
  • Pokud se jedná o vícestránkový soubor, pak stránky musí být vysazeny jednotlivě a řazeny za sebou nebo zalomeny k tisku na požadovaný formát.
  • V případě tisku na spád musí tiskový dokument obsahovat tiskové značky s přesahem na ořez min. 3 mm.
  • Písmo by mělo být převedeno na křivky.
  • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.
  • Jako součást objednávky uvádějte prosím požadavky na dokončovací práce, případně povrchovou úpravu.
  • Tiskové soubory nám prosím zasílejte výhradně ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit, s přípravou tiskového dokumentu Vám radí pomůžeme.

 

 

 YjJkZTc3M