250x250.png

SKLENĚNÉ PANELY / Podrobné informace

Glassicco je vrstvené sklo - dekorativní skleněné panely s širokou škálou využití . K dispozici ve 4 typech:

Typ1 GF: jedná se o dvouvrstvé skleněné panely vyrobeny z plaveného skla.
Náchází využití v místech, kde je potřeba vysoká odolnost materiálu a kde se vyskytuje vlhkost, nečistoty nebo vysoké teploty. Navrhovaný způsob montáže je přilepení panelů k podlaze. Jsou k dispozici v různých tloušťkách. Glassicco GF lze aplikovat na pozadí bílé nebo bezbarvé.

Použití: na nástěnné panely do kuchyní, nastěnné panely do koupelen, vsoukromých mistnostech atd.

Typ2 GH: jedná se o dvouvrstvé skleněné panely jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Používají se v místech, kde je potřeba vysoká pevnost materiálu a působí tam vnější faktory, jako je vlhkost, nečistoty nebo vysoká teplota. Navrhovaný způsob montáže tohoto typu panelů je lepení panelů k podlaze. Tvrzené sklo má cca 6 x větší odolnost vůči nárazům a vysokým teplotám. Glassicco GH  může být na pozadí bílém nebo bezbarvém.

Použití: nástěnné a stojanové dekorativní panely s vysokou odolností proti nárazům, panel, v blízkosti plynové desky, skleněné zábradlí, nástěnné neobvyklý tvar, příčky.

 

glassiccodekorativní skleněné panely

Dvouvrstvé laminované panely, které se používají jako obklady stěn lze používat ve veřejných domech, a dokonce i na ulici.

Typ3 GF Light: jedná se o jednovrstvé skleněné panely vyrobeny z plaveného skla. Použitelný v interiérech, kde je důležitá nízká hmotnost materiálu, i když existují omezení na tloušťku materiálu. Navrhovaný způsob montáže: hliníkové profily, rám na obrazy, připevnit k podkladu (podlaha na kterou připevníme panely musí mit neutralní a nebo stejnou barvu jako grafika).

Použití: Dveře skříně, hotelová recepce, panel s podsvícením, skleněné obrazy, kuchyně, koupelny, nábytkové fasády.

Typ4 GF Light: jedná se o jednovrstvé skleněné panely vyrobeny z tvrzeného skla. Použivájí se v místech kde je duležitá pevnost materiálů a vystupují tam vnější faktory, jako je vlhkost, nečistoty nebo vysoká teplota. Navrhovaný způsob montáže tohoto typu panelů je lepení panelů k podlaze (podlaha na kterou připevníme panely musí mit neutralní a nebo stejnou barvu jako grafika). Tvrzené sklo má cca 6 x větší odolnost vůči nárazům a vysokým teplotám. Navrhovaný způsob montáže: hliníkové profily, rám na obrazy, připevnit k podkladu.

Použití: Dveře skříně, hotelová recepce, panel s podsvícením, skleněné obrazy, kuchyně, koupelny, nábytkové fasády.

dekorativní skloglassicodekorativni panely do kuchyně

 

 

 
MmEzMDVkM