250x250.png

BANNERY / Podrobné informace

Bannery - jsou pevné, ale zároveň lehké reklamní plachty vyrobené z PVC, potisknuté solventním inkoustem, který odolává klimatickým vlivům minimálně po dobu 3 let. Dále se potišťují technikou mildoslventního, hardsolventního tisku, který záleží na době propagace reklmaního prvku. Můžeme Vám nabídnou i potisk materíálů latexovým tiskem, který je ekologický, dlouhodobý a splńuje kritéria pro potravinářské provozy. Reklamní plachty lze svařovat, tím pádem jejich plocha je praktický neomezená. Okraj je zpevněn a opatřen kovovými očky pro uchycení. Plachty lze snadno upevnit na ploty, zábradlí nebo mezi sloupy. Díky nízké ceně je to velmi oblíbený reklamní prostředek sloužící jako nosič informace o chystaných oslavách, událostech, koncertech, akcích apod., ale dobře poslouží i k prezentaci firmy nebo služeb. Máme široký výběr materiálů – klasický frontlit banner, backlit banner k prosvětlení, blockout banner se schopností nepropouštět světlo a s možností oboustranného tisku oboustranně potištěné bannery Vám přináší maximální využití prostoru pro Vaši reklamu jak na ulici, tak v obchodních prostorech množství od 1ks vel. 1m2  a více menší formát pod 1m2 od1 ks po domluvě.

Mesh - reklamní síťoviny jsou určené pro umístění reklamy na budovách, lešeních a jiných velkoplošných konstrukcích. Jejích hlavní předností jsou vzdušnost, lehkost a propustnost světla. V případě umístění síťoviny na fasádu budovy nedochází k tvorbě plísní a pokud je umístěná na lešení, dělníci mají zajištěn dostatečný přísun denního světla. Síťovinu, stejně jako banner, lze svařovat a její plocha je téměř neomezená, okraj je zpevněn a opatřen kovovými očky pro uchycení. Cena tohoto reklamního prostředku je velice příznivá a barevná stálost grafiky ve venkovním prostředí je zhruba 3 roky.

 

Solventní tisk: (tisk s nižším rozlišením), s nízkými výrobními náklady je vhodný především pro exteriérovou reklamu. Je odolný vůči UV záření, vodě a také mechanickému poškození. Také v interiéru našel své uplatnění, a to všude tam, kde není potřeba tak velkého vysokého rozlišení a záleží na ceně.

Požadavky na tiskový dokument:

 • FORMÁT
  Podklady je třeba připravit jako rastrové složky (bitmapy bez vrstev a alfa kanálů). Preferovaný formát: .tif s kompresí LZW nebo .jpg s minimální kompresi. Ostatní formáty jenom po dohodě.
 • PROMÍTANÍ BAREV
  Barvy Pantone je třeba změnit na CMYK. Pro získaní vhodné hloubky černé barvy je třeba docílit: C-30%, M-30%, Y-30%, K-100%. Pokud je důležité dodržet barvy (např. Loga) doporučujeme uvést v objednávce příslušný číselný kód barvy Pantone nebo dodat zkušební výtisk (Matchprint, Cromalin nebo digitální proof), v takovém případě se bezplatně vynasnažíme tisk co nejpečlivěji přizpůsobit.
 • MĚŘÍTKO
  1:1 nebo pří větších pracích 1:10 (pří tomto měřítku nezapomeňte 10krát zvětšit rozlišení).
 • ROZLIŠENÍ
  V pracích 1:1 rozlišení nemůže bít větší něž 150dpi
  Například příkladová rozlišení a měřítka pro očekávané rozměry práce:
  snímek 50x50 cm – 150 dpi (1:1)
  snímek 150x150 cm – 100 dpi (1:1)
  snímek 250x250 cm – 70 dpi(1:1)
  snímek 1000x1000 cm – 300 dpi (1:10)

Mild solventní tisk: pro nenáročné aplikace. Výhodu tohoto tisku je že  dokáže potisknout téměř jakýkoliv materiál. Papír, fotopapír, billboardový papír, samolepíci vynil, PVC banner, MESH - síťovinu, backlit, reflexní fólii, atd. Hodí se jak pro tisk reklamy do interéru, tak i pro venkovní použití. Kdo chce kvalitní tisk se střední výdrží v exteréru, rozhodne se pro Mild solventní.

Požadavky na tiskový dokument:

 • FORMÁT
  Práce je třeba připravit jako rastrové složky (bitmapy bez vrstev a alfa kanálů). Preferovaný formát: .tif s kompresi LZW nebo .jpg s minimální kompresi. Ostatní formáty pouze po dohodě.
 • PROMÍTANÍ BAREV
  Barvy Pantone je třeba zaměnit na CMYK. Pro získaní vhodné hloubky černé barvy je třeba docílit: C-30%, M-30%, Y-30%, K-100%. Pokud je důležité dodržet barvy (např. Loga) doporučujeme uvést v objednávce příslušný číselný kód barvy Pantone nebo dodat zkušební výtisk (Matchprint, Cromalin nebo digitální proof), v takovém případě se bezplatně vynasnažíme tisk co nejpečlivěji přizpůsobit.
 • MĚŘÍTKO
  1:1
 • ROZLIŠENÍ
  musí se pohybovat v rozsahu 100 – 200 dpi.

Hard solventní tisk: extrémně odolný hard solvent. Tato "babička" solventního tisku používá velmi odolné solventí inkousty (Hard solvent) a hodí se pro tisk větších formátů do šíře 230cm. Tisky z ní jsou vhodné především do exteriéru. Potiskuje samolepky, billbardový a obyčejný papír, PVC bannery a MESH - síťovinu. Rozlišení tisku není sice nejvyšší, ale za to tisky vydrží v exteriéru opravdu dlouho, řádově několik let. Pokud chcete rychle a levně velkoformátovou reklamu, jako jsou například billboardy a bigboardy, s dlouhou životností, volte tento druh tisku.

Požadavky na tiskový dokument:

 • Tiskové dokumenty nám prosím zasílejte ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit uveďte formáty, ve kterých tiskové soubory dodat můžete (JPG, TIFF, DWG, DXF apod.), o dalším postupu Vás pak budeme informovat.
 • Pro tisk plakátů připravte grafiku v barevném modelu CMYK.
 • Černá barva v grafice musí mít hodnoty CMYK=100/100/100/100, v opačném případě bude tato barva pouze odstínem šedé.
 • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a v rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.

Latexový ekologický tisk: používá speciální latexové inkousty, které neobsahují prchavá rozpouštědla ani žádné jiné nebezpečné látky znečišťující ovzduší. Navíc při vytvrzování těchto inkoustů nevzniká ani ozón, jako při tisku UV inkousty. Tento ekologický tisk tedy nezatěžuje atmosféru ani vzduch v interiérech. Latexový tisk splňuje ty nejpřísnější ekologické normy a je vhodný i do stravovacích provozů nebo potravinářství. Latexový tisk nezapáchá, je voděodolný a velmi odolný proti vyblednutí či poškrábání. Garance stálobarevnosti činí neuvěřitelné 3 roky v exteriéru, s laminací dokonce 5 let, v interiéru 5 let a s laminací dokonce 10 let.

 • bez jakéhokoliv zápachu
 • fotografická kvalita
 • dlouhá životnost v exteriéru
 • vysoká rychlost tisku - odpadá sušení (vyprchávání) organických ředidel
 • EKOLOGICKÝ TISK - splňuje normu Nordic Swan a Certifikát ekologického institutu GreenGuard

Požadavky na tiskový dokument:

 • Tiskové dokumenty nám prosím zasílejte ve formátu PDF, pokud to nelze zajistit uveďte formáty, ve kterých tiskové soubory dodat můžete (JPG, TIFF, DWG, DXF apod.), o dalším postupu Vás pak budeme informovat.
 • Pro tisk plakátů připravte grafiku v barevném modelu CMYK.
 • Černá barva v grafice musí mít hodnoty CMYK=100/100/100/100, v opačném případě bude tato barva pouze odstínem šedé.
 • Formát dokumentu připravte v měřítku 1:1 a v rozlišení 300 dpi, v názvu tiskového dokumentu uveďte prosím i rozměry.

 

 

 

 

 NWY4YmI1OT