250x250.png

» Pro firmy

SLUŽBY PRO FIRMY SLUŽBY PRO FIRMY   SLUŽBY PRO FIRMY SLUŽBY PRO FIRMY

Svou činnost jsme zahájili jako dodavatel tiskovin pro jednu významnou firmu. Služby jsme postupně rozšiřovali, až jsem pokryli téměř veškeré její potřeby v oblasti reklamy, tisku a výroby marketingových materiálů. Léty shromažďované zkušenosti jsme postupně začali nabízet i dalším firmám a jelikož potřeby firemních zákazníků dobře známe, dokážeme je úspěšně, rychle a kvalitně realizovat.

Kdybychom měli uvést přednosti, které nás odlišují od jiných, pak je to zejména flexibilita, rychlost, schopnost realizovat jakékoliv úkoly, schopnost nabídnout vždy efektivní řešení a v neposlední řadě příznivá cenová hladina a vysoká úroveň kvality.

Mezi standardy naší nabídky patří:

  • Černobílý ekonomický tisk za úžasně nízké ceny. Tento tisk je vhodný pro výrobu návodů, letáků, ceníku, tabulek, formulářů, oběžníků, firemních novin, apod.
  • Barevný tisk všech formátů a kvalit. Bez nadsázky Vám vytiskneme vše od vizitek až po billboardy. Nabízíme veškeré technologie tisku, počínaje digitálním laserovým tiskem, přes offset, solventní a UV tisk až po fotorealistický tisk, který je třešničkou na dortu naši tiskové nabídky.
  • Černý velkoformátový tisk (max. šíře 915 mm). Jedná se o laserový tisk, který je poměrné odolný vůči povětrnostním vlivům, je vhodný pro tisk černobílých plakátů, nebo plakátů na barevném nebo fluorescentním papíře, díky vysokému rozlišení a perfektnímu vykreslování čárové grafiky, je velice vhodný pro tisk plánků, map a projektové dokumentace.
  • Dokončovací práce. Veškeré tiskoviny můžeme dále zpracovat, podle požadavků zákazníka. Nejběžnější požadavek je na sešíváni vazbou V1 (2 skobičky ve hřbetu), dokumenty můžeme také svázat kroužkovou vazbou nebo slepit. dále nabízíme laminování, bigování, ohýbání, děrování, kašírování apod.
  • Vyřezávání na plotru. Potřebujete označit nápisem kancelář nebo provozovnu ? Z vybrané folie vám vyřežeme požadované tvary, vyrobíme samolepky nebo grafiku na polep auta a pokud budete chtít, pak samozřejmě zajistíme i aplikaci řezané grafiky.
  • DTP a předtisková příprava. Ke všem tiskovým službám nabízíme i komplexní a profesionální služby spojené s přípravou Vašich letáků, katalogů, ceníků, návodů a dalších materiálů do tisku. Díky dlouholetým zkušenostem je naše práce rychlá a efektivní. Pokud potřebujete vyhotovit kreativní grafický návrh, navrhnout logo, vizitku nebo např. zpracovat kompletní grafiku firemní identity, pak jsou Vám k dispozici služby našich špičkových externích grafiků, kteří Vám zajisté mají co nabídnout. Vice informací o nich a jejich pracích najdete ZDE.

Déle nabízíme výrobu 3D reklamy a světelné reklamy, zajišťujeme montáž interiérových i venkovních reklamních prvků, zajistíme Vám RollUpy, informační systémy, orientační systémy, poutače a hlavně přijímáme veškeré nové výzvy !

Pro stále zákazníky nabízíme nadstandardní služby a ještě výhodnější ceny.

 

NGFmNWM1Mz