250x250.png

» Pro veřejnost

SLUŽBY PRO VEŘEJNOST   SLUŽBY PRO VEŘEJNOST   SLUŽBY PRO VEŘEJNOST

Zákazníci z řad veřejnosti zřejmě nebudou objednávat tisk billboardů nebo reklamních letáků, nicméně i tyto produkty jsme připraveni pro kohokoliv vyrobit. Předpokládáme, že nejvíce využívané služby pro veřejnost budou z oblasti tisku, kopírování nebo výroby rodinných dárků.

Svým zákazníkům nabízíme výhodné ceny, expresní dodací lhůty a pestrou nabídku služeb. Mimo standardní nabídku jsme připraveni realizovat i ty nejsložitější zakázky.

  • Tisk a kopírování patří mezi standardní služby, které jsou nabízeny téměř na každém rohu, čím se však odlišujeme od ostatních je odborný přístup a poradenství, možnost úprav barevného spektra a hlavně tiskneme na moderní tiskárně Konica Minolta, která je nejen ekonomická, ale její výstupy jsou mimořádně kvalitní, k tomu také přispívá pravidelná údržba prováděna autorizovaným servisem. Dále nabízíme možnost výběru s mnoha druhu speciálních foto papírů určených pro laserový tisk, u nás vám potiskneme průhledné nebo samolepicí folie a to až do formátu A3 nebo A3+ (315x450mm). Vytištěné materiály Vám, dle přání, můžeme opatřit laminaci, ořezat do požadovaného formátu, svázat kroužkovou vazbou, sešít nebo jinak upravit.
  • Fotoknihy a fotoalba. Je mnoho způsobů jak vyrobit fotoknihu nebo fotoalbum, počínaje tiskem (laserový nebo fotorealistický), přes způsob vazby (šitá, kroužková nebo lepená) a konče obálkou, kterou Vám vyrobíme třeba z kůže. Přijďte se k nám informovat a my Vám nabídneme řešení ušité přesně na míru Vašich požadavků. S přípravou tiskového souboru Vám rádi pomůžeme, pokud si jej připravíte sami, soubor pouze zkontrolujeme a upozorníme na případné nesrovnalosti.
  • Kalendáře Vám vyrobíme přesně podle požadavku. Standardní rozměry jsou A5, A4 nebo A3, ale dokážeme vyrobit i mnohem větší formáty nebo i nestandardní rozměry. Vše záleží na vašich požadavcích a na tom, kolik jste ochotni do vlastního kalendáře investovat. Rádi Vám také pomůžeme s přípravou tiskových souborů, ale pokud máte možnost a potřebný software, klidně si je můžete připravit sami. Před tiskem soubory zkontrolujeme a upozorníme na případné nesrovnalosti. Samozřejmosti je možnost výběru z mnoha druhů papíru.
  • Potisk triček a bavlněných látek. Přineste nám nebo pošlete vlastní návrh potisku a my Vám jej vytiskneme na speciální transfer papír, vytištěný motiv si pak doma nažehlíte na libovolnou bavlněnou látku. Máme k dispozici papíry pro potisk světlých nebo černých triček o formátu A4 nebo A3. Budete li chtít, s přípravou grafického motivu Vám rádi pomůžeme, naši grafici jsou Vám k dispozici.
  • Fotorealistický tisk. Tuto službu teprve připravujeme, ale už brzy bude k dispozici. Tisknout budeme na tiskárně Canon iPF 6300, která je vybavena nejnovějším inovativním systémem 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA EX od společnosti Canon. Tisk s rozlišením 2400x1200 dpi a přesným vykreslením i těch nejmenších detailů přenese vaše fotografie z digitální podoby na papír z extrémní přesnosti, nic lepšího zatím neexistuje. Tato technologie umožňuje potisknout různé druhy materiálu, počínaje foto papírem až po imitaci malířského plátna, tzv. canvas, trvanlivost a barevná stálost výtisku je více než 100 let a výsledek je skutečné ohromující. Maximální šířka potisknutelné plochy je 61cm a délka 18m.
  • Foto tapety. Dle vašeho návrhu Vám vytiskneme samolepicí nebo klasické tapety.

Dále Vám nabízíme různé způsoby vazby dokumentů, laminování, bigování, kašírování, děrování, ořez, vyřezávání na plotru apod.

Pokud nám svou objednávku pošlete mailem, nezapomeňte uvést všechny potřebné údaje (rozměry, druh papíru nebo folie, případné požadované úpravy apod.), napište nám také své mobilní telefonní číslo, pošleme Vám SMS jakmile bude vaše zakázka připravená k odběru.

Pro stále zákazníky nabízíme ještě výhodnější ceny.

Informace: Upozorňujeme, že neneseme žádnou odpovědnost za obsah zhotovovaných materiálů, dodaných zákazníkem. Zároveň upozorňujeme všechny zákazníky, že dodané podklady nesmí porušovat žádným způsobem práva duševního vlastnictví (zejm. práva autorská) třetích osob, a nesmí se jednat o materiály, jejichž zveřejněním nebo distribucí by mohlo docházet k porušování zákona. V případě, že by však dle našeho názoru byly dodané materiály v rozporu s tímto ustanovením, máme právo zhotovení díla odmítnout.

NzQyMmN