250x250.png

» Reklama jako vášeň

REKLAMA JAKO VÁŠEŇ   REKLAMA JAKO VÁŠEŇ   REKLAMA JAKO VÁŠEŇ

Reklama je naše vášeň, ale našim stěžejním produktem je komplexní nabídka tiskových služeb. Počínaje málonákladovým tiskem, přes offset až po outdoor print. V praxi to znamená, že Vám vytiskneme vše, od štítku až po bigboard. O technologiích, vhodnosti využití a technických parametrech se dočtete po rozbalení jednotlivých položek, v menu NABÍDKA SLUŽEB.

Umíme však mnohem víc, standardní služby najdete v naši nabídce, ukázky některých prací pak v sekci O NÁS / Referenční práce. Bylo by však zbytečné a prakticky nemožné popisovat všechny specifické zakázky, které jsme realizovali, případně které jsem schopni realizovat. Obraťte se na nás s důvěrou a my Vás rádi přesvědčíme o tom, že Vaše vize, takající se prezentace Vaši firmy, lze realizovat snadno a levně.

Práce v reklamní sféře nás baví, a proto kromě už zavedených postupů a technologii hledáme stále nové, efektivnější a dokonalejší. Přijímáme nové výzvy, rozšiřujeme strojový park a vše se snažíme dělat tak, abychom udrželi náklady na nízké úrovni. Spíše než konkurovat v oblasti už tak velice pestré nabídky některých tiskových služeb, hledáme mezery na trhu a investujeme do těch zařízení, které mají svůj potenciál, ale na trhu chybí nebo je nabídka předražená či nekvalitní.

Samozřejmě nelze mít všechny technologie pod jednou střechou, nezbytné jsou velké výrobní prostory, obrovské investice do strojního vybavení, které zase vyžaduje odbornou obsluhu, technology, servisní pracovníky, skladové zásoby apod. To vše se pak promítá do ceny výrobku a služeb. Není naším cílem vlastnit všechny výrobní nástroje, ale nabídnout svým zákazníkům skvělou kvalitu za ještě lepší cenu. Podle slov známé písně Jana Wericha "Ten umí to a ten zas tohle" svěřujeme výrobu některých zakázek nebo jejích části svým obchodním partnerům. Léty prověřená spolupráce, kvalita a oboustranná spolehlivost, nám umožňuje poskytnout Vám to nejlepší, co můžete na trhu reklamy najít.  RUKU NA TO !

 

NjVmNWQ