250x250.png

» Tiskové služby

TISKOVÉ SLUŽBY TISKOVÉ SLUŽBY TISKOVÉ SLUŽBY  TISKOVÉ SLUŽBY

Tiskové služby to je naše specializace, podle Vašich požadavků navrhneme způsob tisku, vhodný materiál, případně povrchovou úpravu tak, aby Vaše finanční prostředky byly vždy efektivně vynaloženy a tiskové produkty splnily svůj účel. Níže uvádíme malou ukázku toho, co všechno umíme potisknout, nenajdete li zde hledaný produkt, neváhejte nás kontaktovat, připravíme Vám nezávaznou nabídku.

Klikněte na obrázek pro zobrazeni orientačního ceníku a podrobnější informace o způsobu tisku.

Billboardy

Standup / Rollup

Banery

Reklamní plachty (mesh)

Billboard

Roll Up

Bannery

Reklamní plachty

Billboard je obecně známý reklamní prostředek, grafiku pro billboardy se standardně tiskne na billboardový BBS papír, který odolává klimatickým podmínkám v řádu několika měsíců. Pokud zákazník požaduje trvalejší provedení, pak lze grafiku vytisknout solventní nebo UV technologii na samolepicí fólie. Folie se dodávají v pásech a lze je dodatečně opatřit UV laminací pro opravdu dlouhodobé použití bez rizika ztráty pestrosti barev nebo mechanického poškození. Takto vyrobený billboard odolává vlivům počasí více než 5 let.

Stand Up nebo Roll Up je přenosný, rychle a snadno použitelný reklamní prostředek určený pro použití zejména v interiéru. Roletový systém lze sestavit během minuty, jeho standardní rozměry jsou 80-85x200 cm, grafika se tiskne na grafický papír opatřený laminaci nebo levnější banner blockout. Tento moderní systém lez efektivně využít k prezentaci firmy, služeb nebo produktů. Snadná manipulace, nízká hmotnost a skladnost jej předurčují k použití na výstavách, prezentacích, přednáškách, ale své místo najde i na provozovně nebo ve vstupních prostorách společnosti.

Bannery jsou pevné, ale zároveň lehké reklamní plachty vyrobené z PVC frontlit, potisknuté solventním inkoustem, který odolává klimatickým vlivům minimálně po dobu 3 let. Reklamní plachty lze svařovat, tím pádem jejich plocha je praktický neomezená. Okraj je zpevněn a opatřen kovovými očky pro uchycení. Plachty lze snadno upevnit na ploty, zábradlí nebo mezi sloupy. Díky nízké ceně je to velmi oblíbený reklamní prostředek sloužící jako střednědobý nebo krátkodobý nosič informace o chystaných oslavách, událostech, koncertech, akcích apod., ale dobře poslouží i k prezentaci firmy nebo služeb.

Reklamní síťoviny (mesh) jsou určené pro umístění reklamy na budovách, lešeních a jiných velkoplošných konstrukcích. Jejích hlavní předností jsou vzdušnost, lehkost a propustnost světla. V případě umístění síťoviny na fasádu budovy nedochází k tvorbě plísní a pokud je umístěná na lešení, dělníci mají zajištěn dostatečný přísun denního světla. Síťovinu, stejně jako banner, lze svařovat a její plocha je téměř neomezená, okraj je zpevněn a opatřen kovovými očky pro uchycení. Cena tohoto reklamního prostředku je velice příznivá a barevná stálost grafiky ve venkovním prostředí je zhruba 3 roky.

Polepy na dveře a výlohy

Plakáty (barevný tisk)

Plakáty (černý tisk)

Projektová dokumentace

Polepy na dveře a výlohy Plakát barevný Plakáty (černý tisk na fluorescentní papír) Projektová dokumentace

Podklad pro vytištění plakátu tvoří papír a lze vybírat z bohaté nabídky. Papíry se liší především plošnou hmotnosti a povrchovou úpravou. Čím větší je hmotnost, tím je papír hrubší, povrchové úpravy papíru podléhají např. chemickému bělení nebo naopak barvení, povrchy grafických papírů jsou speciálně upravené (coatované) pro dokonalejší aplikaci daného typu inkoustů, papíry mohou být samozřejmě lesklé nebo matné. Při výběru vhodného papíru vám pomůže náš odborný personál. Pro ochranu před klimatickými podmínkami a mechanickým poškozením lze vytištěné plakáty opatřit lesklou nebo matnou laminací (s UV nebo bez).

Černě potištěné fluorescentní plakáty jsou oblíbeným krátkodobým reklamním prostředkem mnoha velkých společnosti. Své uplatnění nacházejí zejména na venkovních výlepových plochách, z toho vyplývá, že jsou odolné vůči vodě a při krátkodobém použití (cca 2-3 měsíce) dokonale odolávají také slunečnímu záření. Plakáty lze využít také pro označení novinek, slevových akcí nebo speciálních nabídek na provozovnách nebo ve výlohách prodejen. Výroba těchto plakátu je levná a to už od jednoho ks ! Plakáty vytiskneme téměř na počkání, pokud máte hotovou grafickou předlohu, pak tisk 50 ks velikosti A1, trvá jen 15 minut.

Nabízíme Vám černobílý čárový tisk v té nejlepší kvalitě a za nejlepší cenu ! Projektová dokumentace je často velmi obsáhlá a tisk je pak finančně nákladný. My Vám nabídneme ty nejlepší ceny a také expresní služby, přineste nebo nám pošlete předlohu (nejlépe ve formátu PDF) a během několika minut si můžete odnést vytištěné a poskládané projekty. Architektům, designérům, návrhářům a všem, kdo často potřebují tisknout své projekty, šablony, předlohy nebo mapy nabízíme speciální služby, jako např. dodání na požadované místo nebo nepřetržitý provoz vč. víkendů.

Letáky, katalogy, ceníky

Vizitky

Fotoknihy

Ekonomický tisk

Letáky, katalogy, ceníky ...

Vizitky

Fotoknihy

Ekonomický tisk

Barevné letáky, katalogy, ceníky, jídelníčky, POS materiály a mnoho dalších reklamních tiskovin Vám vyrobíme přímo na míru, dle Vašich požadavků a možností. Mále náklady realizujeme laserovou technologií, větší pak offsetovým tiskem. Dokončovací práce jsou samozřejmostí, nabízíme sešívanou, lepenou nebo kroužkovou vazbu, děrování, laminování, bigování, skládání, kompletaci ořez nebo dokonce i direct mailing či rozesílání na požadované adresy. V oblasti výroby těchto materiálů máme bohaté zkušenosti a s ohledem na Vaše požadavky, Vám rádi doporučíme vhodné materiály i postupy.

Potřebujete vizitky, pozvánky, svatební oznámení ? Navštivte nás nebo zavolejte, vyrobíme Vám požadované množství, v požadované kvalitě, v expresních lhůtách a hlavně za nízkou cenu. V případě, že nemáte grafický návrh, nevadí. Navrhneme Vám jej nebo připravíme tiskový soubor podle Vašich pokynů. S ním, pak už bez dalších nákladů, můžete realizovat dotisk v požadovaném množství. Samozřejmě Vám také nabídneme vhodný papír a odpovídající způsob výroby. Vizitky barevné nebo černobílé, jednostranné nebo oboustranné tiskneme již od 10 ks ! tiskoviny  Vám na přání opatříme lesklou nebo sametově matnou laminaci.

Chcete mít vlastní fotoknihu a omezují Vás programy od fotolabu nebo si s nimi  neumíte poradit? Přijďte k nám a najdeme řešení, možnosti jsou neomezené! Vyrobíme Vám jedinečnou a hodnotnou památku, ušitou přímo na míru. Nabídneme Vám vhodný papír a technologii tisku (digitální laserový nebo fotorealistický tisk), upravíme tmavé nebo méně zdařilé fotografie, k popisům použijeme vybraný font a obálku vyrobíme z požadovaného materiálu, papír, lepenka, imitace kůže nebo pravá kůže, vše záleží jen na Vás.

Ekonomický tisk je plnohodnotný černobílý tisk, který najde využití při výrobě malých nákladů (od 100-1000 ks) ceníků, návodů, formulářů, knih, tabulek, brožur, apod. Rozlišení tisku je 600x600dpi, maximální formát A3, ceny začínají na hodnotě 0,39 Kč za jednostranně potištěný list A4 (vč. papíru a DPH). Tisk je realizován na osvědčené japonské rotační tiskárně Duplo, rychlost tisku je 120 listů A4 za minutu, a vzhledem k technologii je minimální efektivní počet výtisků z jedné předlohy 100 ks. Při nižších nákladech Vám vaše dokumenty vytiskneme na digitální laserové tiskárně, pří nákladech přesahujících 1000 ks je vytiskneme offsetovou technologií.

Fotorealistický tisk

Fototapety

Folie OWV

Tisk na průhledné plexi

Fotorealistický tisk

Fototapeta

Folie OWV

Obrazy tištěné na číré plexi

Fotorealistický tisk je opravdovou třešničkou na dortu v oblasti tisku. Je určen zejména pro profesionální nebo zapálené fotografy, kteří chtějí přenést zachycené okamžiky na papír, plátno nebo jiný povrch a to jen v té nejvyšší nekompromisní kvalitě. Nicméně obraz, ať už vlastní nebo zakoupený, vytištěný na tiskárně Canon iPF 6300, ozdobí stěny každé domácnosti a budete překvapení, jak dokonalý a věrný může být. Barevná stálost výtisků je více než 100 let, výtisky jsou částečně voděodolné a pro větší ochranu je lze opatřit tekutou laminací. Tato služba bude dostupná v nejbližších měsících.

 

MGM1Y2